U Staré elektrárny 291/11 710 00 Ostrava
cs

Fúze a akvizice

Zabýváme se poskytováním právního poradenství při přeměnách obchodních společností. Upozorníme vás na související rizika a navrhneme vám vhodné řešení: sloučení nebo splynutí, rozdělení formou rozštěpení nebo odštěpení, převod jmění na společníka, nebo změnu právní formy. Naše služby zahrnují sestavení harmonogramu, organizaci a dozor procesu přeměny, zpracování projektu, návrhu smlouvy o fúzi, výpočet a zpracování zprávy k výměnnému poměru a přípravu další ostatní dokumentace.
Poskytneme vám právní poradenství při akvizici společností, týkající se koupě nebo prodeje obchodní společnosti, nebo koupě a prodeje podniku, včetně přípravy veškeré dokumentace. Poradenství poskytujeme v průběhu celého procesu: při plánování akvizice, převzetí akvizičního projektu i integraci akvírovaného podniku.
Spolupracujeme s daňovými poradci, audiory a notáři, kteří se na přeměny společností a akvizice specializují a můžou vám být nápomocni.

Mám zájem

Jak probíhá spolupráce?

1

První kontakt

Neváhejte nás kontaktovat se svým požadavkem – jsme připraveni zajistit jeho řešení. Krátkou úvodní konzultaci neúčtujeme.

2

Cena

Cena je stanovena s odkazem na předmět a náročnost právní služby – nejčastěji formou hodinové sazby, jejíž základní výše činí 1500,- Kč bez DPH.

3

Náš přístup

Stavíme na profesionálním úsudku a zkušenostech z dlouholeté praxe. Vždy hledáme jednoduchá a efektivní řešení.

Výstup spolupráce

Výsledek, za kterým si stojíme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem přes skype nebo prostřednictvím těchto stránek.

Chci si sjednat schůzku

Udržujeme vás v obraze

Právní novinky JKP pro podnikatele

Odebírejte náš newsletter pro podnikatele – neuniknou
Vám důležité legislativní změny.Mobilní aplikace Právník do kapsy

Stáhněte si zdarma naši aplikaci – přináší praktické právní rady a glosy k právním záležitostem běžného občana.