U Staré elektrárny 291/11 710 00 Ostrava
cs

O nás

Kdo jsme

Advokátní kancelář JKP nabízející právní služby zejména v oblasti obchodního, občanského, správního a trestního práva. Působíme především v Moravskoslezském kraji, se sídly v Ostravě, Vratimově a Rychvaldu. Dále působíme i v Praze. Služby jsme přesto schopni poskytnout i napříč celým územím České republiky i v zahraničí.

Díky profesionálnímu přístupu a zkušeností získávaných od založení kanceláře v roce 2009 (od 2012 pod značkou JKP) dokážeme být našim klientům skutečnou oporou na právním poli. Mezi naše klienty patří podnikatelské subjekty působící převážně v oblasti stavebnictví, strojírenství, výroby, IT, veřejné správě a samosprávě, zdravotnictví a realitách, ale také jednotlivci. Právní poradenství zajišťujeme komplexně díky trvale spolupracujícím notářům, exekutorům, znalcům, daňovým poradcům a auditorům. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém, německém, francouzském, polském a řeckém jazyce.

JKP v číslech

0

Uzavřených smluv

Jednotliví advokáti mohou nabídnout dlouhodobé zkušenosti s konkrétními smluvními typy. Doporučíme Vám to nejlepší řešení.

0

Spokojených klientů

Klienti se k nám vracejí a naprostá většina nových klientů přichází na základě dobrých referencí. To je pro nás ukazatelem a zároveň kontrolou kvality našich služeb. Na přístupu ke klientům si dáváme záležet.

0

Úspěšných exekucí

Dlouhodobá spolupráce s těmi nejlepšími exekutory nám umožňuje vymáhat pohledávky klientů co nejrychleji. Zároveň klienty pravidelně informujeme o stavu jejich pohledávky. Všem klientům hlídáme jejich dlužníky i obchodní partnery v rámci insolvence díky vlastního vyvinutého programu.

Naše filosofie

Poznejte nás

Udržujeme vás v obraze

Právní novinky JKP pro podnikatele

Odebírejte náš newsletter pro podnikatele – neuniknou
Vám důležité legislativní změny.Mobilní aplikace Právník do kapsy

Stáhněte si zdarma naši aplikaci – přináší praktické právní rady a glosy k právním záležitostem běžného občana.