U Staré elektrárny 291/11 710 00 Ostrava
cs

Insolvence a oddlužení

PRO DLUŽNÍKY – NEPODNIKATELE („OSOBNÍ BANKROT“)

Život bez dluhů? Nadějí je návrh na oddlužení. My vám s ním pomůžeme od A do Z. Nabízíme lidem pomoc s oddlužením (tzv. osobní bankrot), tedy se sepsáním návrhu na oddlužení (insolvenčního návrhu) a s dalšími kroky v rámci insolvence a insolvenčního řízení. Součástí je konzultace finanční situace klienta, návrhy řešení předlužení a dluhové pasti, příprava insolvenčního návrhu na oddlužení, zastupování u soudu, jednání a vyjednávání s věřiteli. Máte dluhy a nevíte si s nimi rady? Nebojte se nás oslovit, rádi vám poradíme. Disponujeme advokáty s několikaletou praxí u insolvenčního soudu v Ostravě. V souvislosti s pomoci zadluženým klientům získal náš advokát Jiří Klega prestižní ocenění Právník roku 2015.

PRO DLUŽNÍKY – PODNIKATELE

Nabízíme komplexní služby a konzultace za účelem řešení úpadku, předlužení. Pro fyzické osoby podnikající, jejichž postavení je při dnešní právní úpravě v případě insolvence komplikované, nabízíme návrhy řešení, jak za splnění určitých podmínek dosáhnout oddlužení také u dluhů vzniklých z podnikání.

Nevíte co s krachující firmou? Obraťte se na nás, pokusíme se najít vhodné řešení vaší situace.

PRO VĚŘITELE

Nabízíme právní poradenství v rámci insolvenčního řízení, přihlášení pohledávky v insolvenčním řízení, zastupování v insolvenčním řízení a další služby spojené s insolvencí. Disponujeme advokáty s předchozí praxí u insolvenčního soudu (Krajského soudu v Ostravě).Nabízíme právní poradenství v rámci insolvenčního řízení, přihlášení pohledávky v insolvenčním řízení, zastupování v insolvenčním řízení a další služby spojené s insolvencí. Disponujeme advokáty s předchozí praxí u insolvenčního soudu (Krajského soudu v Ostravě).

Mám zájem

Jak probíhá spolupráce?

1

První kontakt

Neváhejte nás kontaktovat se svým požadavkem – jsme připraveni zajistit jeho řešení. Krátkou úvodní konzultaci neúčtujeme.

2

Cena

Cena je stanovena s odkazem na předmět a náročnost právní služby – nejčastěji formou hodinové sazby, jejíž základní výše činí 2000,- Kč bez DPH.
3

Náš přístup

Stavíme na profesionálním úsudku a zkušenostech z dlouholeté praxe. Vždy hledáme jednoduchá a efektivní řešení.

Výstup spolupráce

Výsledek, za kterým si stojíme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem přes skype nebo prostřednictvím těchto stránek.

Chci si sjednat schůzku

Udržujeme vás v obraze

Právní novinky JKP pro podnikatele

Odebírejte náš newsletter pro podnikatele – neuniknou
Vám důležité legislativní změny.Mobilní aplikace Právník do kapsy

Stáhněte si zdarma naši aplikaci – přináší praktické právní rady a glosy k právním záležitostem běžného občana.