Načítání obsahu...

Blog

ODDLUŽENÍ - "OSOBNÍ BANKROT"

12.9.2017

Život bez dluhů? Nadějí je návrh na oddlužení. My Vám s ním pomůžeme.

Jako jedna z mála advokátních kanceláří nabízíme i po novele zákona lidem pomoc s oddlužením (tzv. osobní bankrot"), tedy se sepsáním návrhu na oddlužení, insolvenčního návrhu a s dalšími kroky v rámci insolvence. Součástí je konzultace individuálního zadlužení, návrhu řešení dluhové pasti, příprava insolvenčního návrhu, tedy návrhu na oddlužení v rámci insolvenčního řízení. 

V reakci na změnu musí dlužníci podávat návrh na oddlužení k soudu prostřednictvím konkrétních subjektů, například advokátů. Mnozí advokáti však vzhledem k zákonem danému omezení odměny advokáta přestala tyto služby poskytovat. Naše advokátní kancelář nadále tyto služby poskytuje. Jste zadlužení, jste v dluhové pasti, potřebujete zvážit insolvenci, potřebujete poradit či podat návrh na oddlužení k soudu? Obraťte se na nás. Vše s Vámi projdeme, připravíme řešení Vaší finanční situace a v případě možnosti Vám pomůžeme podat návrh na oddlužení u příslušného soudu.

Oddlužení je často jediná reálná cesta, jak se dostat z dluhové pasti. Neodkládejte řešení. Čím dříve to začnete řešit, tím dříve můžete být zase bez dluhů. Život bez dluhů? Nadějí je návrh na oddlužení. My Vám s ním pomůžeme.


Jiří Klega, advokát


Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.